|
Vanaf januari 2010 mag Heutink ICT het Label ICT-bedrijf voor het Onderwijs 2010 voeren. Deze Kwaliteitsregeling is met name gericht op het primair en voortgezet onderwijs en heeft tot doel de communicatie tussen school en ICT bedrijf te verbeteren. ICT-bedrijven verklaren door het voldoen aan de kwaliteitsregeling, dat zij een professionele standaard hanteren.
In de praktijk blijkt namelijk dat veel scholen onvoldoende zicht hebben op de producten en diensten van ICT-leveranciers. Anderzijds hebben veel ICT-bedrijven onvoldoende zicht op de vraag en eisen vanuit het onderwijs. Gevolg is dat sommige ICT-projecten niet erg succesvol zijn.
Om dit knelpunt te verminderen hebben de Stichting Kennisnet Ict op School en ICT Office het initiatief genomen voor de Kwaliteitsregeling ICT-bedrijf voor het Onderwijs. Bedrijven die voldoen aan de Kwaliteitsregeling ICT-bedrijf voor het Onderwijs zijn gerechtigd tot het voeren van het Label ICT-bedrijf voor het Onderwijs.
Het ICT-bedrijf dat wil voldoen aan de Kwaliteitsregeling moet door middel van een Eigen Verklaring bevestigen aan de gestelde voorwaarden te voldoen en te zullen handelen in overeenstemming met het hierin gestelde. Op basis daarvan wordt, na controle hiervan door de uitvoerende organisatie, toestemming tot het voeren van het Label ICT-bedrijf voor het Onderwijs verstrekt. |

|